Sciton Joule

Wielofunkcyjna platforma JOULE firmy Sciton daje możliwość wykonywania niezrównanej gammy zabiegów estetycznych i chirurgii estetycznej dostępnych z jednej i tej samej maszyny. Jest to możliwe dzieki stworzeniu przez firmę Sciton pierwszej na świecie platformy OptiPlex™ oferowującej trzy kompletnie różnie drogi dostarczania wiązki światła, światło laserowe via ramię lub światłowód, oraz głowica do intensywych impulsów swiatła.

Platforma OptiPlex™ jest na tyle elastyczna, że w chwili obecnej system JOULE może pomieścić osiem laserowych i dwa impulsowe moduły świetlne, a w pszyszłości kolejne, które firma tworzy obecnie.

Dzieki ogromnej elastyczności JOULE’a

  • mozna łatwo uzyskać urządzenie, które umożliwi wykonywanie optymalnej kombinacji zabiegów w trakcie jednej i tej samej sesji zabiegowej, a w rezultacie znakomitą poprawę wyników medycznych (i finansowych).
  • kombinacja modułów ProLipo PLUS™ oraz ProFractional-XC™ w systemie JOULE przyśpieszy wykonywanie i pogłębi wynik końcowy najbardziej porządanych i popularnych obecnie zabiegów esteycznych.

Dopasuj do swoich bieżących potrzeb. Rozwijaj w miarę rozwoju Twojej praktyki.

  • Wybierz z szerokiego wachlarza dziesięciu modułów te, które absolutnie musisz mieć dzisiaj.
  • Powiększaj JOULEa w miarę rosnących potrzeb i rozwoju technologii.

Najwyższa jakość i perfekcyjne zabiegi a w konsekwencji większe dochody. Mniejsze gabinety na praktykę.

  • Skorzystaj z możliwości jaką daje niski koszt pojedynczego zabiegu, wynikający z braku kosztów elementów eksploatacyjnych
  • Dobierz moduły JOULE'a tak aby wszystkie zabiegi można było wykonywać tym samym systemem, z tej samej konsoli.

Uznana jakość. Niedościgła żywotność.

  • Nieograniczona liczba impulsów w okresie gwarancyjnym i łatwość unowocześnienia systemu dająca pewność utrzymania standardów i konkurencyjności zabiegów.
  • Oczekuj wyjatkowej żywotności: 95% wszystkich systemów firmy Sciton sprzedanych w ubiegłej dekadzie jest używana do tej chwili.

Dostępne moduły konsoli JOULE

RAMIĘ

ŚWIATŁOWÓD

Impulsy światła białego (BBL)

ZOBACZ JAKIE ZABIEGI MOŻNA WYKONYWAĆ PRZY UŻYCIU POSZCZEGÓLNYCH MODUŁÓW »

Korzyści z łączenia modułów JOULE
Wszechstronność systemu JOULE zezwala na wykonywanie zabiegów łączonych przy użyciu różnych modułów w czasie jednej sesji. Daje to możliwość uzyskania jeszcze lepszych wyników zabiegu.
ZOBACZ ZABIEGI ŁĄCZONE »

 
 
       
  AesteMed:
Strona główna   -   O nas   -   Sciton Joule   -   Sciton BBLs   -   Nowości   -   Serwis   -   Zabiegi i szkolenia   -   Pacjenci   -   Wyniki kliniczne   -   Kontakt
projektowanie stron Kraków
iPolska.com.pl